PO PROSTU PASJA DO MUZYKI

Produkty audio Helix opracowane są z ogromną precyzją. To oznacza, że słuchając muzyki w swoim samochodzie, odtwarzany dźwięk jest identyczny z tym, co zamierzał wykonawca. Wysokiej jakości komponenty audio, mają ogromny wpływ na naturalność brzmienia. Wyższa jakość dźwięku wewnątrz pojazdu jest prawie niemożliwa. Jest to jakość na najwyższym poziomie dla pasjonatów muzyki i wszystkich osób pragnących słyszeć czystość brzmienia.
Jest to zasługa licznych, drobiazgowych badań oraz autorskich technologii. Marka Helix to najbardziej wyszukane komponenty samochodowe hi-fi. Każdy z produktów tej marki jest zaprojektowany i opracowany przez firmę Audiotec Fischer w najdrobniejszych szczegółach. To wszystko w celu zaspokojenia potrzeb związanych z muzyką.

NIEMIECKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU HIGH-END

Idea marki BRAX została stworzona z myślą o odtworzeniu dźwięku tak dokładnego i realistycznego, jak to jest tylko możliwe. Słuchanie tak czystego brzmienia jest ogromną przyjemnością. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów hi-fi do zastosowań motoryzacyjnych stwarza absolutnie fantastyczne brzmienia, nawet we wnętrzach samochodu, w którym nie ma idealnych warunków akustycznych. Brax to wysoka klasa odtwarzania dźwięku w Twoim samochodzie.
Aby zapewnić maksymalną jakość dźwięku, wszystkie komponenty BRAX są opracowywane wyłącznie w Niemczech i produkowane z największą starannością. Wszystkie wytwarzane komponenty są ręcznie wybierane i przechodzą dokładną kontrolę jakości.