PRAWDZIWA POPRAWA JAKOŚCI DŹWIĘKU W TWOIM SAMOCHODZIE

Dla prawdziwych entuzjastów muzyki, fabryczne systemy audio  nie oferują jakości dźwięku, jakiej oczekuje się od prawdziwego systemu hi-fi. Pakiety modernizacyjne często nie spełniają rzeczywistych potrzeb ambitnych melomanów. 

Nie każdy jest skłonny do wprowadzania większych zmian w samochodzie – w przypadku leasingowanych pojazdów jest to  niemożliwe.

INSTALACJE BEZKOMPROMISOWEGO SYSTEMU DŹWIĘKOWEGO

Produkty MATCH firmy Audiotec Fischer zostały specjalnie opracowane jako rozwiązanie wszystkich tych problemów. MATCH zapewnia prawdziwy dźwięk hi-fi w samochodzie tak prosto, jak to możliwe, bez ingerowania w fabryczny zestaw audio. Wyjątkowy dźwięk dzięki najnowszej technologii DSP w połączeniu z inteligentną koncepcją plug & play. System można równie łatwo zdemontować „bez śladu” – idealnie, gdy musisz zwrócić pojazd leasingowy lub jeśli chcesz sprzedać samochód.

WZMACNIACZ MATCH

Wzmacniacze MATCH to seria podzielona na trzy linie produktów, które różnią się charakterem plug & play, wydajnością oraz opcjami instalacji. Wszystkie są też wyposażone w technologię DSP.

Dzięki oprogramowaniu DSP PC-Tool możliwe jest dostosowanie wzmacniaczy do indywidualnych upodobań muzycznych. Obojętnie, który wariant zostanie wybrany, różnica dźwięku w stosunku do systemu fabrycznego będzie ogromna.

PODŁĄCZNIE FABRYCZNEGO RADIA

PODŁĄCZNIE WZMACNIACZA MATCH

PODŁĄCZNIE SUBWOOFERA MATCH

Twój samochód pozostaje niezmieniony, a komponenty plug & play są połączone z fabrycznym radiem i oryginalnymi głośnikami.